Sayfalar

20 Haziran 2011 Pazartesi

www.xvideos.com


X Video İzle
Zihinsel operatörleri olan insanlar için trafik yoğunlaşmasına ve yönetmek Bytemobile, şu anda sahip mobil veri kullanıcılarının sadece yüzde 10 ile oluşturulmuştur toplam veri trafiğinin yüzde 90'ı üretmek Büyük Olasılıkla olarak talep de genel veriler olduğunu söyledi.

Şirketin veri trafiği oluşturulan video yüzde 58'i şu anda dizüstü akıllı telefonların kullanım alışkanlıkları olarak kopyalanamaz, yüzde 52 de biraz daha az, Google Android işletim sistemine sahip telefonlarda, iPhone izledi dedi
Xvideos
Tüketiciler halindeyken internet ve video erişmek için tercih gibi mobil operatörler, son yıllarda veri hizmetleri için yoğun talep sürpriz alınmıştır.

Bazı analistler ve yatırımcılar da bu talebi desteklemek için onların ağlarına yatırım için olduğu gibi operatörler tamamen değiştirmek faydalanabilir mi şüphe var.
Xvideos Dns
"Mobil veri agresif büyüme Devamı - hızlı ağlar ve daha güçlü, kullanıcı dostu cihazlar üzerinden video ve uygulama kullanımı beslenen - Trafik Yönetimi taşıyıcıları için zorlu bir mücadele yarattı" Ronny Haraldsvik, Bytemobile Global Pazarlama Başkan Yardımcısı.

1 yorum:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Sohbet Odası