Sayfalar

12 Haziran 2011 Pazar

YoujizzSeni çok kolay bir süreç yapmanız gereken, değiştirmek Internet Seçenekleri kullanmış olduğunu söylemek istiyorum. Hangi Araçlar sekmesinde sayfayı tıklatın sağ üst köşesindeki Internet Explorer simgesine tıkladığınızda açılacak. Eğer ana ekrana geçiş yapmış olacak bir sonucu olarak değiştirebilirsiniz Internet Seçenekleri tıklayın Internet Seçenekleri seçenekler arasında karşılaşma kısmındaki Araçlar simgesini tıklayın. güvenlik, gizlilik, içeriği, bağlantıları ve size Bu sayfa, ana sayfa gibi ekranın ulaşmış olacak gibi birçok değişiklik yapabilirsiniz. Bu pencerede sizin kişisel tercihlerinize göre tüm ayarları oluşturma imkanı var. Ancak bilgisayarınıza giriş bazen zaman veya bir virüs olmadan programlarını yüklerken internet seçenekleri nedeniyle kilitlenmiş olabilir tarama Truva atları ve Truva atları ile enfekte yabancı siteleri bilmiyorum. Bilgisayarınızda bu pencerede değişiklik yapma imkanı sunmuyor yüzden. Böyle bir durumda bulabilir ve anti-virüs ve trojan temizleme programları kullanmak yeterli olacaktır indir internet karşılaşma. Bazı durumlarda, iş durum ve karmaşık hale çökmesine bilgisayar sisteminin neden olabilir. Bu gibi durumlarda, önemli bilgiler iyi bir çözüm olabilir bilgisayara format atmak iş sisteminin çökmesi noktasına ulaşmadan önce yedeklenir.

Bir sansürsüz İnternet servis Türk Telekom, her yeni günle sitelerin sayısı arttıkça verilmesi karşı Türk internet kullanıcılarının kapattı. Türk Telekom son zamanlarda lastfm ve Youjizz siteler arasında kapattı.

Bu sitelerin kapatsada Türk Telekom'un internet kullanıcılarının DNS ayarlarını değiştirerek bu sitelere girebilirsiniz rağmen. Kurum ve proxy ve dns ile isteğe yanıt vermek için internet kullanıcıları sansür Internet çalışan örgütler biz ne yarın göreceğimiz gibi sürprizler bekliyor.

İsteyeni vekil Ktunnel ile engellenen sitelere girmek ve tercih edebilirsiniz Vtunnel gibi proxy siteleri aracılığıyla çalışıyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Sohbet Odası