Sayfalar

16 Haziran 2011 Perşembe

Orgazma Nasıl Ulaşılır VideoNasıl, ne orgazm, orgazm ipuçları videoları orgazm ipuçları, orgazm yolları olan orgazm video, orgazm faydaları, ulaşmak, orgazma ulaşma, orgazma ulaşma

Artık bir orgazm hayal gücünüzü, yatağını değildir ki ... cinsel bilgi, bu yazıda erişim sağlayacaktır, çünkü biz bir orgazm var.

Eğer gerçekten, ve zevk bile en önemli şeylerden soğutma başında sex almanızı engelleyen orgazm eksikliği sorunu geliyor olabilir. zevk yoksun kadınların neden öğrenerek çözün sorunu ve çok daha mutlu bir yaşam deneyimi.

yakın arkadaş arasında kız, erkek arkadaş, konuşurken sizi anlıyor mutlaka olmuştur harika bir seks yaşamı dinledik ne çok şey var. Ama hiç kimse, bu yatakta sorunlar yaşadığını yakın arkadaşı olduğu sürece, cinsel yaşam, her şey olması gerektiği gibi de güzel olmadığını, hatta orgazm olamadığını yok. Özellikle ayakları dışarı orgazm eksikliği arasında yatak odasında imkanı sorunlar. Bu konuda geri kalanında yaşayan kadınların 5 ila yüzde 10 arasında, hatta kelimenin anlamını bilmiyor, orgazm eksikliği sorunu anorgazmi yaşayabilir denir.

İkinci aşamada aniden orgazm yeteneğini kaybetmiş kadınların oluşuyor ise bu keyfi anorgazmi tatmadıklarından muzdarip kadınların Başlangıç ​​aşamasında hiç şikayet etti. anorgazmide Durumsal olduğunu mastürbasyon orgazm gibi bazı durumlarda, sadece deneyimli olun. Bu ve ömürleri boyunca rahatsızlık en sık rastlanan türü olan kadınların yüzde 70'i bu kesinlikle yaşıyor.

Çok farklı nedenlerden dolayı

birçok nedenden Anorgazminin fiziksel ve psikolojik vardır. Bu nedenle, gitti kadın, sorun sadece başlarını düşünmek zorundayız. tedavi yöntemleri gibi diğer sağlık sorunları ve tabii ki de bazı belirtileri vardır.

Iyi seks tüm duygu durumunu içeren bir şeydir. Kadınların uyarılma göğüs noktalarından geçmesi söylenir, hatta ortakları buna göre hareket etmelidir duygu, kocası uyardı bölge hoşlanşalar için göğüs bölgesinin genel uyarılması kadınlar. Erkekler uygun olması bölge için meme ve seks-start etkilenen kadınların yanlış bölgede bir noktada biliyordu. Bu daha göğüslerini nedeniyle hassas, diğer ve meme şişmesi cinsel ilişki sırasında hoşlannazlar dokunulmasından ve kadınlar, adet bozuklukları, özellikle bir yanılgıdır. Özel ilgi ve dikkat kadının göğüs konsatrasyonunu güçleştireceksiniz bozacağından ve orgazma ulaşmak için eşinizin demektir. Klitoris bölgesi ve ulaşmamaya alışıklığa ve memnuniyeti dönüşebilir belirli bir süre kalıcı sonra eşinizin teşvik başlar. kocaları tarafından tüm kadınların ilk değil kendilerimi süreç soyunmaktan soyulamak Bu çok önemli bir nokta yapmak istiyorum başlar yapmak, bu özellik çok büyük önem taşıyan bir noktadır. Eşin özel seçim karanlık ve en iyi kıyafetler seçmek veya aydınlıktamı ki onun ne istediğini olduğunu düşünmek. Partnenizi izle, sevişme için iyi bir şey olmak için gözlerini aç. Eğer bu oda ulaşmaksa memnuniyetini ilke edinen isteyeceksiniz odayı ona, mutlu mutlu. Çok bencilce alabilin etmeyin. Fantezi dünyaznızı her zaman bir geliştirici olmak.

1 yorum:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Sohbet Odası