Sayfalar

15 Haziran 2011 Çarşamba

Cinsel Birleşme AnıEvli bir çiftin ilk gece denir gerdeğe "zifaf" girin. Zifaf kim kaç genç erkek ve genç kızlar sık ​​sık bulunan gece davranmaya bilmiyorum. O genç öcü zifaf gecesi ve geçireceklerinin sürpriz altında neredeyse dokuma nasıl bir ölüm ter içinde gece gibi görünüyor.

Ancak, zifaf gecesi, sevinçle düşünülmelidir bir gece korkulan değil. Adam, korku bilmiyorum. Onlar detaylı bilgi korkmayın konular hakkında yeterli bilgimiz yok. güzel anılar silinebilir tarafından Evlilik hayatı boyunca o gecenin anıları izledi. Onlar o gece izin hakkında bilgi sahibi sürece tedavi olmalı.

Bu bölümde Biz ayrıntı gençlerin ihtiyaç duydukları bilgi ve genç kızların vermeye çalışacağız.

Bu gece için birçok çift, aile hayatının en önemli günü. cinsel sevgi dolu ve bunlar anlayış ilk gece düzeyde birbirlerine karşı Eşler, mutlu bir evlilik hayatı için temel atılacak.

yanlış bir bilgi çünkü bazen veya düşmesi durumunda bu daha da genişlemesi, bu konuda bilgi sahibi heyecanlı adam ve tatma mutluluk yerine çevreleyen beklenti ağırlığı altında ezilmiş genç kız, kalmıştı. Erkek erkeklik, o da bakireliğini kanıtlamak zorundadır. Erkeklerde, başarısız, ortak olacak aşırı ağrı korkusunu aşık cinsel ilişki korkusu. düğün törenlerinde cinsel bilgi edinemeyen genç çift, en iyi erkek ve cinsel bilgiler bazı alanlarda halası yardımcıları denilen tarafından ayrı ayrı verilir.

Son 10 yılda ülkemizde, boşanmalar iki kat arttı. cinsel çatışmalar ve cinsel sorunlar: boşanma nedeni şiddetli geçimsizlik neden önemli sebeplerinden biri olarak önerilen. Araştırma ülkemizde cinsel sorunların niteliğini vurgulamaktadır bilgi eksikliği nedeniyle yapılmıştır.

Bazı alanlarda gençlerin cinsellik konusunda en güvenilir bilgi sağdıç ve halası olduğunu evlendi. düğün günü ailesinden cinsellikle ilgili gençler, herhangi bir bilgi alamayan kadar düğün töreninde bir kısmı cinsel eğitim ve kısa olduğu neredeyse. evlilik Cinsellik normal vurgulanır. yerel gelenek, deneyim ve gençlere ve yetişkinlere bilgiye göre evlilik anlatılır. Bu bilgi damat sağdıç, gelini halası verir. Düğün töreni sağdıç, damat veya yakın kan damadın babasının akraba ya da evli bir adam seçilir başlar.

Ve sağdıcı bağlanabilir ailesiyle mutlu bir aile kurmak için alınır. Teyze, gelin veya annesi veya gelinin bir kan bağı evli bir kadın tarafından seçilir. Halam da mutlu bir evliliği vardı hoşgörülü olarak alınmıştır. düğün sırasında iyi adam, damat, evlilik, gerdek gece zaman zaman gelin görümce, ve cinsellik hakkında bilgi vermek.

o, şehirde veya kasabada gerdek erkek en büyük gece olsun ülkemizde gelenek, göre bir rol üstlenir. bekaret bozulması fazla güç gerektirmez. Bu ve bir davranış ilk birleşme şiddetli olduğunu, her iki eşin memnuniyetini sağlamak gerekir zorunda kalmamalıdır. Gerdek gecesi, bir evlilik veya hayat unutulmuş uzun, eşlerin yanlış davranışları tüm izlerini veya gereksiz saldırgan sözler kullanmaktan kaçının.

Erkek karısının şefkatli ve nazik hareket, heyecan sabırlı olmalıdır. Adamın saldırgan davranış veya şiddet bekaret kaldırılması, soğutur ve sürekli kaçış nedenleri cinsel ilişki genç kızı bozmak için.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Sohbet Odası