Sayfalar

15 Haziran 2011 Çarşamba

Gerdek Gecesi İlişkiye Nasıl Girilir VideoGerdek gecesi TODO:

Gerdek gecesi çünkü birçok yeni evli çift birleşmenin ilk gece için çok özel bir gece. onlar, doğal olarak güzel gece geçmek istediğiniz pek çok çift özellikle kadınlarda ve bu özel gece nedeniyle, bu gece çok önemlidir.

So What To-gerdek gecesi mısınız?

Her şeyden önce, rahatlamak ve yapmak bu gece geçirmek için en iyi yoldur. Ürkütmemeye ortağı eşiniz, ilk cinsel deneyim gecesi olabilirdi bu gece hatırlamaya çalışın! Bu eşiniz ya da başka bir sürpriz yapabilir eşiniz için rahatlama sağlayacak, örneğin bir yemek yapabilir evinizde gece için farklı sürprizler olduğunu. çok diyalog ortağı yapmak için acele etmeyin.

Eğer eşiniz zorlamayın bu gece için hazır değil mutlaka bir cinsel deneyim gecesi eşlerden biri olmak zorunda yoksa bu sizin için gece.

Bir şey olacak, ancak koştu, bir kişi değil, bir bakire yapmazlar. bir adamın ilk deneyim cinsel korkular geçirmemesini sağlamak oluşturmak için gelecekte Virgin gecesi. Özellikle bu konuda çok dikkatli.

sevgi ve anlayış eşinizin daha relax sağlayacak tam olun. Özellikle bu günlerde, bu yüzden bir yere bir tatil sizi daha eğlenceli güzel hemde geçireceksiniz bu gece ayrılmak için tenha gidebilirsiniz.

Eğer cinsel deneyim ya da para bu konuda bir uzmandan yardım almak için yoksa cinsel danışmanlık uzmanı ulaşabileceği bir kitap veya Internet okumak mümkün olacak.

Genel olarak yukarıda belirtilen maddeler, kuralların ilk gece gelecekteki cinsel yaşamı olanların gece hayatında anlamlı ve önemli günde her iki çift için takip edilmesi gereken bu gece hareket hesaplayarak yansıttığını unutmayın.

başka bir yazı girerken Gerdeğe okunabilir;

önemli bir genel olarak ülkemizde (genel olarak değişmeye başlamıştır bu durumda,), birçok insan diyebilirim çünkü gerdek gecesi birçok kişi için gece ilk cinsel deneyim, gece yaşar. Mutlaka durumda eşlerin birbirine yakın anlayışlı ve sabırsız bir şekilde değil, çok önemli çünkü. Her zaman ilk gece için akılda kalır ve gece olması gereken bir her kadının karşılaşabilirsiniz bakire kadın olmak, hazır ve özellikle çünkü önemli ön bu gece, hassas, özellikle kadınların ilk gece bu gece tedavi edilmelidir karşı tasarlanmış ve zor erkekler için yapabiliriz. O bakire ve daha zordur ile kişi ile ilişki girerek normal bir insan olmalı ve cinsel zorluklar yaşatmayacak muamelesi gelecekte onu korkutmak bir kişi değil ilişkiye dikkat edilmelidir. Bu gece Özellikle, bu gece uygun cinsel pozisyonlar içinde aşağıdaki gerdek gecesi için uygundur resimlerle açıklanmıştır cinsel pozisyonlar seçmek iyi bir fikirdir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Sohbet Odası