Sayfalar

22 Haziran 2011 Çarşamba

Sevişme Sahneleri 2011 Yabancı İzleKalp ilk albümü, klibin çelik kısmının Göz önce, o müzik video sıcak seks sahneleri bakmadı, bu kez verdi

Uzun bir aradan sonra yeni bir albüm ile çalışmak için kalp gözü, hayranları ünlü şarkıcı, Çelik, iddialı bir geri klibi bir araya geldi. Albümün bir kısmı, E Çelik 'Çelik, bir kısmı bu yeni görüntü cesur çarpıcı görüntüleri çekilen Kibritçi Kız'a klibi' da ders değişti, sözünü akla getirdi. Durum Productions Kız'ın 19 yaşındaki Brezilyalı model Paloma ünlü müzisyenler için müzik video eşlik etti 'Little Match tarafından üstlenilen biri albümün en iddialı parçaları ortak yapımcılığını yaptı.

cesaret Sürprizler
Çekimlerdeki için Steel'in yakın bir inceleme ile Genç model kabul edildi. Eyüp Dirlik sahneler klip yönetmenliğini, Çelik cesaretini bile yakın çevresinde şaşırttı. Legend Hotel, ve çiftlik filme bir parçasıdır 2 gün süren Polonezköy klibi tamamlandı. Çelik klibi özellikle yatakta çok uslu yoktur söyledi görsel üzerinde yarı çıplak seks aşk sahneleri yorum olarak, Uslu, Çelik sponsorluğunda.

1 yorum:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Sohbet Odası